Attitude

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż:
 • Attitude Płyn do prania ubranek dziecięcych Pear Nectar, 1L
  Hypoalergiczny płyn do prania dziecięcych ubranek Skład: woda, związki powierzchniowo czynne pochodzące z kukurydzy i kokosa, sodium citrate, sodium gluconate Anionic surfactant derived from coconut/surfactant (5%-15%), non-ionic surfactant derived from corn and coconut, sodium citrate (<..
  65.00 zł
  Bez podatku: 52.85 zł
 • Mydło do rąk Limonka i Lawenda Attitude 300ml
  Mydło limonka i lawenda - produkt przyjazny dla środowiska, biodegradowalny i naturalny - zapach limonki&lawendy pochodzących z naturalnych olejków eterycznych - bez żadnych tanich toksycznych imitacji zapachów posiada kanadyjski ekologiczny certyfikat EcoLogo neutralne C02, nie przyczynia s..
  21.89 zł
  Bez podatku: 17.80 zł
 • Odplamiacz do Ubranek Dziecięcych bezzapachowy Little Ones Attitude 475ml
  Odplamiacz do ubranek dziecięcych (bezzapachowy) Little Ones. Stworzony do bezpiecznego i naturalnie skutecznego odplamiania dziecięcych ubranek. Nie zawiera 1,4 dioksanu, tlenku etylenu co zostało potwierdzone w niezależnym laboratorium. Pojemność: 475 ml Produkty których używamy na co dzień ..
  34.00 zł
  Bez podatku: 27.64 zł
 • Odplamiacz w Spray'u lawenda i grejpfrut Attitude 800ml
  Skuteczne usuwanie plam z ubrań ? Czasami domowe sposoby są niewystarczające. Ale czy jest to powód, aby sięgać po chemiczne środki?  Jest już rozwiązanie przyjazne środowisku: Attitude Ekologiczny Odplamiacz. Właściwości: posiada kanadyjski ekologiczny certyfikat EcoLogo przyjazny dla ś..
  36.00 zł
  Bez podatku: 29.27 zł
 • Płyn do Czyszczenia Łazienki Attitude 800ml
  Bez chloru. Rewelacyjnie czyści wszystkie powierzchnie w łazience. Usuwa uporczywe osady z mydła a nawet pleśń z płytek, fug i kabin prysznicowych. Właściwości: Bez chloru Rewelacyjnie czyści wszystkie powierzchnie w łazience. Usuwa uporczywe osady z mydła a nawet pleśń z płytek, fug i kabin p..
  25.00 zł
  Bez podatku: 20.33 zł
 • Płyn do Mycia Kabiny Prysznicowej Attitude 800ml
  Utrzymanie kabiny prysznicowej w czystości nie musi być już uporczywym problemem. Eco Cleaner Kabina Prysznicowa został stworzony, aby ułatwić Ci to codzienne zadanie. Wystarczy po każdej kąpieli spryskać nim mokrą powierzchnię kabiny, a po chwili spłukać. Właściwości: przyjazny dla środowiska, ..
  25.00 zł
  Bez podatku: 20.33 zł
 • Płyn do Mycia Luster i Okien Attitude 800ml
  Czyszczenie okien i luster bez użycia żrących i toksycznych chemikalii? Tak, to właśnie oferuje Ci Attitude Eco Cleaner Okna i Lustra. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy małe dzieci dotykając tych powierzchni rączkami, biorą je potem do buzi. Nie zanieczyszczajmy więc naszego domu takimi sub..
  25.00 zł
  Bez podatku: 20.33 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Cytrusowy Attitude 700ml
  Naturalny płyn do mycia naczyń o cytrusowym zapachu. Właściwości: Bezwzględny dla brudu, delikatny dla rąk Zapach owoców cytrusowych posiada kanadyjski ekologiczny certyfikat EcoLogo neutralne C02, nie przyczynia się do zmian klimatu  700 ml  przyjazny dla środowiska, biodegrado..
  21.00 zł
  Bez podatku: 17.07 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Kwiatowy Attitude 700ml
  Ekologiczny płyn do mycia naczyń o pięknym kwiatowym zapachu. Właściwości: Bezwzględny dla brudu, delikatny dla rąk Zapach dzikich kwiatów posiada kanadyjski ekologiczny certyfikat EcoLogo neutralne C02, nie przyczynia się do zmian klimatu  700 ml  przyjazny dla środowiska, biod..
  21.40 zł
  Bez podatku: 17.40 zł
 • Płyn do Mycia Podłóg Attitude 1,04L
  Niektóre chemikalia zawierają rakotwórcze substancje. Niestety, kilka z nich jest też obecnych w konwencjonalnych środkach do mycia podłóg. To wystarczający powód, żeby przestać chodzić boso. Czy istnieje rozwiązanie? Tak, Attitude Eco Płyn do mycia podłóg odpowiedni zarówno do terakoty jak i do dre..
  25.00 zł
  Bez podatku: 20.33 zł
 • Płyn do Mycia Uniwersalny Attitude 800ml
  Dzieci rysują? Cóż może być piękniejszego! Czasami jednak robią to na ścianach. Lecz, na szczeście jest Attitude Uniwersalny Eco Cleaner. Równie bezpieczny dla Ciebie jak i dla środowiska, skutecznie wyczyści wszystkie powierzchnie. Stworzonych dla wszystkich, którzy chcą traktować środowisko ..
  25.00 zł
  Bez podatku: 20.33 zł
 • Płyn do naczyń dziecięcych bezzapachowy Attitude 700ml
  Płyn do mycia naczyń który łatwo i szybko ulega biodegradacji, minimalizując negatywny wpływ na środowisko? Tak, jest to możliwe! Attitude płyn do mycia naczyń spełnia te wymagania i jest bezzapachowy. "To co dotyka Twojej skóry, staje się częścią Ciebie" stwierdzenie to jest dzisiaj jeszcze bard..
  24.00 zł
  Bez podatku: 19.51 zł