Sprzątanie

Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Tabela
 • Dziecięcy Spray Dezynfekujący do Mycia Zabawek Bentley Organic
  Nagrodzony wyróżnieniem podczas II Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA w Kielcach, 2 kwiecień 2011! Unikalny i innowacyjny produkt zabijający 99,9% szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół Twojego dziecka higienicznie czyste. ..
  Bez podatku: 24.31 zł 29.90 zł
 • Dziecięcy Spray Dezynfekujący do Mycia Zabawek Bentley Organic Mini 50ml
  Nagrodzony wyróżnieniem podczas II Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA w Kielcach, 2 kwiecień 2011! Unikalny i innowacyjny produkt zabijający 99,9% szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół Twojego dziecka higienicznie czyste. ..
  Bez podatku: 12.19 zł 14.99 zł
 • Koncentrat do podłóg Earth Friendly Products 500ml
  Koncentrat do mycia podłóg czyści powierzchnie pozostawiając świeży zapach cytryny i szałwii. Bezpieczny dla wszystkich typów podłóg, terakoty, laminatów, marmuru i innych twardych powierzchni. Idealny do dużych powierzchni i bardzo wydajny. Cechy: Nie zanieczyszcza środowiska W 100% biodegrado..
  Bez podatku: 28.46 zł 35.00 zł
 • Mleczko do czyszczenia Creamy Cleanser Earth Friendly Products 500ml
  Pachnące cytrynami, delikatne mleczko do czyszczenia. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. Idealna alternatywa dla innych środków ściernych. Idealny do stali nierdzewnej, przypalonych garnków i innych ciężkich zadań. Cechy: • pH 11-12, łagodny dla rąk i skóry • najniższe pH ze wszystkich mlecze..
  Bez podatku: 18.29 zł 22.50 zł
 • Mleczko do Czyszczenia Mebli Earth Friendly Products
  Środek do czyszczenia mebli wyprodukowano z naturalnej oliwy i olejku pomarańczowego. Czyści, impregnuje i nabłyszcza meble, fornit i płyty wiórowe. Skład: Oczyszczona woda, oliwa, olejek pomarańczowy, wosk karnauba (brazylijski) Cechy: Ph 10-10,5 Nie zanieczyszcza środowiska/100% biodegrad..
  Bez podatku: 17.89 zł 22.00 zł
 • Płyn do Czyszczenia Łazienki Attitude 800ml
  Bez chloru. Rewelacyjnie czyści wszystkie powierzchnie w łazience. Usuwa uporczywe osady z mydła a nawet pleśń z płytek, fug i kabin prysznicowych. Właściwości: Bez chloru Rewelacyjnie czyści wszystkie powierzchnie w łazience. Usuwa uporczywe osady z mydła a nawet pleśń z płytek, fug i kabin p..
  Bez podatku: 20.33 zł 25.00 zł
 • Płyn do Mycia Kabiny Prysznicowej Attitude 800ml
  Utrzymanie kabiny prysznicowej w czystości nie musi być już uporczywym problemem. Eco Cleaner Kabina Prysznicowa został stworzony, aby ułatwić Ci to codzienne zadanie. Wystarczy po każdej kąpieli spryskać nim mokrą powierzchnię kabiny, a po chwili spłukać. Właściwości: przyjazny dla środowiska, ..
  Bez podatku: 20.33 zł 25.00 zł
 • Płyn do Mycia Luster i Okien Attitude 800ml
  Czyszczenie okien i luster bez użycia żrących i toksycznych chemikalii? Tak, to właśnie oferuje Ci Attitude Eco Cleaner Okna i Lustra. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy małe dzieci dotykając tych powierzchni rączkami, biorą je potem do buzi. Nie zanieczyszczajmy więc naszego domu takimi sub..
  Bez podatku: 20.33 zł 25.00 zł
 • Płyn do Mycia Podłóg Attitude 1,04L
  Niektóre chemikalia zawierają rakotwórcze substancje. Niestety, kilka z nich jest też obecnych w konwencjonalnych środkach do mycia podłóg. To wystarczający powód, żeby przestać chodzić boso. Czy istnieje rozwiązanie? Tak, Attitude Eco Płyn do mycia podłóg odpowiedni zarówno do terakoty jak i do dre..
  Bez podatku: 20.33 zł 25.00 zł
 • Płyn do Mycia Uniwersalny Attitude 800ml
  Dzieci rysują? Cóż może być piękniejszego! Czasami jednak robią to na ścianach. Lecz, na szczeście jest Attitude Uniwersalny Eco Cleaner. Równie bezpieczny dla Ciebie jak i dla środowiska, skutecznie wyczyści wszystkie powierzchnie. Stworzonych dla wszystkich, którzy chcą traktować środowisko ..
  Bez podatku: 20.33 zł 25.00 zł
 • Skoncentrowany płyn do mycia toalet Bio-D 750ml
  Skoncentrowany, łatwy w użyciu, wolny od chloru płyn do czyszczenia toalet, który usuwa zabrudzenia i kamień wapienny z porcelany i powierzchni emaliowanych.  Wygięta butelka ułatwia użytkowanie.  Nie zawiera chloru, substancji petrochemicznych, fosforanów, środków konserwujących, en..
  Bez podatku: 14.23 zł 17.50 zł
 • Soda Oczyszczona Ekologiczny Detergent Ekomama 1kg
  Soda oczyszczona to tani i ekologiczny detergent. Doskonale czyści fugi, lodówkę czy odświeża zapach w szafie. Ponieważ soda nie rysuje powierzchni, może być stosowana do czyszczenia najdelikatniejszych materiałów. O tym, że soda oczyszczona dodana do ciasta ma właściwości spulchniające wie prawi..
  Bez podatku: 6.91 zł 8.50 zł