Pranie

Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Tabela
 • Attitude Płyn do prania ubranek dziecięcych Pear Nectar, 1L
  Hypoalergiczny płyn do prania dziecięcych ubranek Skład: woda, związki powierzchniowo czynne pochodzące z kukurydzy i kokosa, sodium citrate, sodium gluconate Anionic surfactant derived from coconut/surfactant (5%-15%), non-ionic surfactant derived from corn and coconut, sodium citrate (<..
  Bez podatku: 52.85 zł 65.00 zł
 • Ekologiczny Proszek do Prania Bio-D 1kg
  Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Skład: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Sulphate, Sodium Metasilicate, Vegetable Soap, Sodium Perborate, Non-ionic Detergent, Cellulose Colloids. Wskazówki: ..
  Bez podatku: 21.95 zł 27.00 zł
 • Ekologiczny Proszek do Prania Bio-D 2kg
  Ekologiczny uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania. Proszek jest ponadto hypoalergiczny, tak więc nie uczula skóry małego dziecka. Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Doskonały..
  Bez podatku: 42.28 zł 52.00 zł
 • Ekologiczny Płyn do Prania skoncentrowany 1 litr Bio-D
  Uniwersalny, niebiologiczny i skoncentrowany płyn do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach oraz do prania ręcznego. Skład: Vegetable Oil Soap, Aqua, Glucose-derived Detergent, Ethanol, Natural Anionic Detergents, Citrates, Citric Acid ..
  Bez podatku: 28.46 zł 35.01 zł
 • Ekologiczny Płyn do Płukania Tkanin Bio-D 1litr
  Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Pojemność: 1l Bezzapachowy! Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii Składniki wyodrębione w naturalny sposób, według standardów zrównoważonego wpływu na środowisko BEZ pochodny..
  Bez podatku: 14.55 zł 17.90 zł
 • Ekologiczny Płyn do Płukania Tkanin Lawendowy Bio-D 1litr
  Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Pojemność: 1l Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii Składniki ..
  Bez podatku: 17.89 zł 22.00 zł
 • Laundry Bleach Odplamiacz, Wybielacz, Eliminator Zapachów Bio-D 400g
  Dodatek do prania - wybiela, usuwa uporczywe plamy oraz nieprzyjemny zapach. Naturalny i skuteczny. W pełni przyjazny środkowisku, biodegradowalny. Opakowanie: 400 g Składniki: 15-30% Sodium cabonate, sodium percarbonate, sodium sulphate  5-15% Organic sequestering agents  ..
  Bez podatku: 11.38 zł 14.00 zł
 • Nappy Fresh dodatek antybakteryjny do prania pieluch Bio-D
  Antybakteryjny i sanityzujący dodatek do prania pieluch.   Nie powoduje "zatłuszczenia" włókien pieluszek, gdyż nie ma w swoim składzie mydła ani olejów pochodzenia roślinnego, czyli głównej przyczyny obniżenia chłonności pieluszek pranych w ekologicznych środkach. Bio D Nappy Fresh to do..
  Bez podatku: 14.63 zł 18.00 zł
 • Odplamiacz do Ubranek Dziecięcych bezzapachowy Little Ones Attitude 475ml
  Odplamiacz do ubranek dziecięcych (bezzapachowy) Little Ones. Stworzony do bezpiecznego i naturalnie skutecznego odplamiania dziecięcych ubranek. Nie zawiera 1,4 dioksanu, tlenku etylenu co zostało potwierdzone w niezależnym laboratorium. Pojemność: 475 ml Produkty których używamy na co dzień ..
  Bez podatku: 27.64 zł 34.00 zł
 • Odplamiacz ECOS Laundry Prewash Earth Friendly Products 500ml
  Płyn ECOS Laundry Prewash jest unikalnym, ekologicznym produktem - skoncentrowany, wytworzony z roślin, biodegradowalny płyn stworzony do zaawansowanego usuwania plam i pozostawiający piękny zapach bambusa i trawy cytrynowej. Usuwa plamy z żywności, kawy, krwi, oleju, ziemi i innych z różnorodnych m..
  Bez podatku: 16.26 zł 20.00 zł
 • Odplamiacz OXOBRITE Laudry Whitener Earth Friendly Products
  Ekologiczny odplamiacz i rozświetlacz tkanin OXOBRITE działający z siłą aktywnego tlenu, nie zawierający żadnych wypełniaczy. Używany jako proszek do namaczania lub dodatek do prania zasadniczego. Siła tlenu dociera do najtrudniejszych plam. Rozjaśnia białe ubrania nie uszkadzając włókien. Dodany do..
  Bez podatku: 34.15 zł 42.00 zł
 • Odplamiacz w Spray'u lawenda i grejpfrut Attitude 800ml
  Skuteczne usuwanie plam z ubrań ? Czasami domowe sposoby są niewystarczające. Ale czy jest to powód, aby sięgać po chemiczne środki?  Jest już rozwiązanie przyjazne środowisku: Attitude Ekologiczny Odplamiacz. Właściwości: posiada kanadyjski ekologiczny certyfikat EcoLogo przyjazny dla ś..
  Bez podatku: 29.27 zł 36.00 zł