Kuchnia

Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Tabela
 • Ekologiczny Płyn do mycia naczyń Bio-D 750ml
  Skoncentrowany płyn do mycia naczyń Bio-D zawiera glicerynę pochodzenia roślinnego. Gliceryna ma zbawienny wpływ na Twoją skórę, dzięki czemu mycie naczyń bez rękawiczek nie jest kłopotem. Pojemność: 750ml Skład: Mikstura składników pochodzących z Coconut Oil, Aqua, Citric Acid, Sodium Chlori..
  Bez podatku: 16.18 zł 19.90 zł
 • Myjka do naczyń Lufa Pad Earth Friendly Products
  Michael's Lufa Pad to ekologiczna myjka do naczyń wyprodukowana z trukwy egipskiej (roślina gąbka). Na Filipinach od pokoleń trukwa jest wykorzystywana w sprzątaniu. Może być używana nawet do 12 miesięcy. Po zużyciu można wyrzucić na kompost. EARTH FRIENDLY PRODUCTS jest marką ekologicznych ś..
  Bez podatku: 8.13 zł 10.00 zł
 • Myjka Kokos "druciak" Washing-Up Scraper Earth Friendly Products
  Skrobaczka do naczyń Washing Up Scraper. Wykonana z łupiny orzecha kokosowego, idealnie usuwa zaschnięte i przypalone resztki z garnków i patelni. Scraper ma ostrą krawędź z przodu i szorstką powierzchnię pod spodem działającą jak miniaturowa szczotka. Łupina orzecha kokosowego zawiera składniki nie..
  Bez podatku: 9.76 zł 12.00 zł
 • Nabłyszczacz do zmywarki Rinse Aid Ecozone
  Nabłyszczacz do zmywarki - Rinse Aid to genialny sposób na lśniące naczynia. Jest to środek do aktywnego i szybkiego mycia. Rewelacyjnie sprawdza się w myciu szklanek, bądź kieliszków. Naturalne składniki zawarte w formule pomagają usunąć niechciane resztki, zmniejszając przy tym rozmazywanie i smug..
  Bez podatku: 17.48 zł 21.50 zł
 • Płyn do mycia butelek smoczków dla niemowląt Earth Friendly Products 500ml
  Baby Bottle Wash jest stworzony ze składników roślinnych aby delikatnie myć butelki dla niemowląt, smoczki, miski i naczynia bez żadnych pozostałości chemicznych. Baby Bottle Wash jest skoncentrowany, bezzapachowy, ze zrównoważonym pH więc jest też delikatny dla rąk. Wystarczy użyć tylko 5ml na mis..
  Bez podatku: 16.67 zł 20.50 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Bezzapachowy Earth Friendly Products 750ml
  Płyn do mycia naczyń. Wytworzony wyłącznie z najwyższej jakości, roślinnych składników. Bardzo mocny koncentrat, bezlitosny dla tłuszczu a równocześnie tak delikatny, że może być używany jako mydło do rąk. Skład: Oczyszczona woda, środek powierzchniowo czynny pozyskany z 100% naturalnego oleju z..
  Bez podatku: 19.51 zł 24.00 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Cytrusowy Attitude 700ml
  Naturalny płyn do mycia naczyń o cytrusowym zapachu. Właściwości: Bezwzględny dla brudu, delikatny dla rąk Zapach owoców cytrusowych posiada kanadyjski ekologiczny certyfikat EcoLogo neutralne C02, nie przyczynia się do zmian klimatu  700 ml  przyjazny dla środowiska, biodegrado..
  Bez podatku: 17.07 zł 21.00 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Grapefruit Earth Friendly Products 118ml
  Płyn do mycia naczyń. Wytworzony wyłącznie z najwyższej jakości, roślinnych składników. Bardzo mocny koncentrat, bezlitosny dla tłuszczu a równocześnie tak delikatny, że może być używany jako mydło do rąk. Skład: Oczyszczona woda, środek powierzchniowo czynny pozyskany z 100% naturalnego oleju z..
  Bez podatku: 6.42 zł 7.90 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Gruszkowy Earth Friendly Products 750ml
  Płyn do mycia naczyń. Wytworzony wyłącznie z najwyższej jakości, roślinnych składników. Bardzo mocny koncentrat, bezlitosny dla tłuszczu a równocześnie tak delikatny, że może być używany jako mydło do rąk. Nagrodzony medalem targów EcoFamily 2011 Skład: Oczyszczona woda, środek powierzchniowo..
  Bez podatku: 20.24 zł 24.90 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Kwiatowy Attitude 700ml
  Ekologiczny płyn do mycia naczyń o pięknym kwiatowym zapachu. Właściwości: Bezwzględny dla brudu, delikatny dla rąk Zapach dzikich kwiatów posiada kanadyjski ekologiczny certyfikat EcoLogo neutralne C02, nie przyczynia się do zmian klimatu  700 ml  przyjazny dla środowiska, biod..
  Bez podatku: 17.40 zł 21.40 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Limonkowy Ecozone 500ml
  Ecozone Płyn do Mycia naczyń to pieniący się koncentrat do zmywania. Dokładnie usuwa brud i tłuszcz.  Produkt w całości pochodzenia roślinnego, zawiera w swoim składzie olejki eteryczne. Naczynia po umyciu mają świeży linkowy zapach. Ingredients 5 -15% anionic surfactants, < 5% amphot..
  Bez podatku: 14.15 zł 17.40 zł
 • Płyn do Mycia Naczyń Migdałowy Earth Friendly Products 118ml
  Płyn do mycia naczyń wytworzony wyłącznie z roślinnych składników. Bardzo mocny koncentrat, bezlitosny dla tłuszczu, a równocześnie tak delikatny, że może być używany jako mydło do rąk. Skład: Oczyszczona woda, środek powierzchniowo czynny pozyskany z 100% naturalnego oleju z miąższu kokosa, sól..
  Bez podatku: 6.42 zł 7.90 zł