Środki czystości

Sprecyzuj wyszukiwanie
Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Tabela
 • Attitude Płyn do prania ubranek dziecięcych Pear Nectar, 1L
  Hypoalergiczny płyn do prania dziecięcych ubranek Skład: woda, związki powierzchniowo czynne pochodzące z kukurydzy i kokosa, sodium citrate, sodium gluconate Anionic surfactant derived from coconut/surfactant (5%-15%), non-ionic surfactant derived from corn and coconut, sodium citrate (<..
  Bez podatku: 52.85 zł 65.00 zł
 • Dziecięcy Spray Dezynfekujący do Mycia Zabawek Bentley Organic
  Nagrodzony wyróżnieniem podczas II Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA w Kielcach, 2 kwiecień 2011! Unikalny i innowacyjny produkt zabijający 99,9% szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół Twojego dziecka higienicznie czyste. ..
  Bez podatku: 24.31 zł 29.90 zł
 • Dziecięcy Spray Dezynfekujący do Mycia Zabawek Bentley Organic Mini 50ml
  Nagrodzony wyróżnieniem podczas II Międzynarodowych Targów  Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA w Kielcach, 2 kwiecień 2011! Unikalny i innowacyjny produkt zabijający 99,9% szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół Twojego dziecka higienicznie czyste. ..
  Bez podatku: 12.19 zł 14.99 zł
 • Ekologiczny Proszek do Prania Bio-D 1kg
  Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Skład: Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Sulphate, Sodium Metasilicate, Vegetable Soap, Sodium Perborate, Non-ionic Detergent, Cellulose Colloids. Wskazówki: ..
  Bez podatku: 21.95 zł 27.00 zł
 • Ekologiczny Proszek do Prania Bio-D 2kg
  Ekologiczny uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania. Proszek jest ponadto hypoalergiczny, tak więc nie uczula skóry małego dziecka. Uniwersalny, niebiologiczny, skoncentrowany proszek do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Doskonały..
  Bez podatku: 42.28 zł 52.00 zł
 • Ekologiczny Płyn do mycia naczyń Bio-D 750ml
  Skoncentrowany płyn do mycia naczyń Bio-D zawiera glicerynę pochodzenia roślinnego. Gliceryna ma zbawienny wpływ na Twoją skórę, dzięki czemu mycie naczyń bez rękawiczek nie jest kłopotem. Pojemność: 750ml Skład: Mikstura składników pochodzących z Coconut Oil, Aqua, Citric Acid, Sodium Chlori..
  Bez podatku: 16.18 zł 19.90 zł
 • Ekologiczny Płyn do Prania skoncentrowany 1 litr Bio-D
  Uniwersalny, niebiologiczny i skoncentrowany płyn do prania do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach oraz do prania ręcznego. Skład: Vegetable Oil Soap, Aqua, Glucose-derived Detergent, Ethanol, Natural Anionic Detergents, Citrates, Citric Acid ..
  Bez podatku: 28.46 zł 35.01 zł
 • Ekologiczny Płyn do Płukania Tkanin Bio-D 1litr
  Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Pojemność: 1l Bezzapachowy! Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii Składniki wyodrębione w naturalny sposób, według standardów zrównoważonego wpływu na środowisko BEZ pochodny..
  Bez podatku: 14.55 zł 17.90 zł
 • Ekologiczny Płyn do Płukania Tkanin Lawendowy Bio-D 1litr
  Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Pojemność: 1l Skoncentrowany płyn do zmiękczania tkanin do stosowania w pralkach automatycznych, Franiach i do prania ręcznego. Wyprodukowany w Wielkiej Brytanii Składniki ..
  Bez podatku: 17.89 zł 22.00 zł
 • Koncentrat do podłóg Earth Friendly Products 500ml
  Koncentrat do mycia podłóg czyści powierzchnie pozostawiając świeży zapach cytryny i szałwii. Bezpieczny dla wszystkich typów podłóg, terakoty, laminatów, marmuru i innych twardych powierzchni. Idealny do dużych powierzchni i bardzo wydajny. Cechy: Nie zanieczyszcza środowiska W 100% biodegrado..
  Bez podatku: 28.46 zł 35.00 zł
 • Laundry Bleach Odplamiacz, Wybielacz, Eliminator Zapachów Bio-D 400g
  Dodatek do prania - wybiela, usuwa uporczywe plamy oraz nieprzyjemny zapach. Naturalny i skuteczny. W pełni przyjazny środkowisku, biodegradowalny. Opakowanie: 400 g Składniki: 15-30% Sodium cabonate, sodium percarbonate, sodium sulphate  5-15% Organic sequestering agents  ..
  Bez podatku: 11.38 zł 14.00 zł
 • Mleczko do czyszczenia Creamy Cleanser Earth Friendly Products 500ml
  Pachnące cytrynami, delikatne mleczko do czyszczenia. Nie rysuje czyszczonych powierzchni. Idealna alternatywa dla innych środków ściernych. Idealny do stali nierdzewnej, przypalonych garnków i innych ciężkich zadań. Cechy: • pH 11-12, łagodny dla rąk i skóry • najniższe pH ze wszystkich mlecze..
  Bez podatku: 18.29 zł 22.50 zł