Kosmetyki dla mamy

Sprecyzuj wyszukiwanie
Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Tabela
 • Mleczko przeciw rozstępom buteleczka z pompką Alphanova Sante 400ml
  Ten innowacyjny kosmetyk został stworzony, aby zapobiegać rozstępom i leczyć je w ich początkowym stadium. Jego receptura charakteryzuje się dużą zawartością różnorodnych olejów (10%) używanych przez kobiety w ciąży na całym świecie, aby zapobiegać i eliminować rozstępy. Świetnie nadaje się dla nast..
  Bez podatku: 71.54 zł 88.00 zł
 • Organiczny krem na popękane brodawki Bentley Organic 17g
  Organiczny krem na zranione piękące brodawki. Zawiera aż 75% składników pochodzących z ekologicznych gospodarstw rolnych. Organiczna oliwa z oliwek oraz masło Shea chronią skórę, natomiast nagietek łagodzi i leczy rany.  Krem jest bezpieczny dla dziecka i nie trzeba go zmywać przed karmienie..
  Bez podatku: 39.02 zł 47.99 zł
 • Organiczny olejek przeciw rozstępom z dozatorem Alteya 125ml
  Alteya Organics organiczny olejek przeciw rozstępom z wyciągiem z róży – kojąca opieka dla rosnącego brzuszka. Wygodna buteleczka z dozatorem, skuteczne i łagodne działanie. USDA oraz Ceres GmbH Certified Organic. Alteya Organics Organiczny olejek przeciw rozstępom to mieszanka naturalnych składn..
  Bez podatku: 69.51 zł 85.50 zł
 • Wielorazowe wkładki laktacyjne Close 6szt.
  NOWOŚĆ marki Close – Wielorazowe wkładki laktacyjne. Innowacyjna konstrukcja produktu pozwala idealnie dopasować się wkładce do naturalnego kształtu sutka, jednocześnie zmniejsza widoczność ewentualnych 'linii' na ubraniu. Dobrze przemyślana budowa pozwala utrzymać wkładkę w miejscu, a także z..
  Bez podatku: 35.77 zł 44.00 zł